Hirose Electric Co Ltd PCN10-64S-2.54DSA(77)
Part No.:
PCN10-64S-2.54DSA(77)
Datasheet:
PCN10-64S-2.54DSA(77).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 64POS PCB GOLD
Shipping
PCN10-64S-2.54DSA(77) Specifications
Product Status:
Last Time Buy
Number of Positions:
64
Pitch:
0.100" (2.54mm)