Hirose Electric Co Ltd PCN10-50S-2.54WB
Part No.:
PCN10-50S-2.54WB
Datasheet:
PCN10-50S-2.54WB.pdf
Description:
CONN DIN RCPT 50POS PCB GOLD
Shipping
PCN10-50S-2.54WB Specifications
Packaging:
Tray
Product Status:
Obsolete
Number of Positions:
50
Pitch:
0.100" (2.54mm)