Hirose Electric Co Ltd PCN10-128S-2.54WB(72)
Part No.:
PCN10-128S-2.54WB(72)
Datasheet:
PCN10-128S-2.54WB(72).pdf
Description:
CONN DIN RCPT 128POS PCB RA GOLD
Shipping
PCN10-128S-2.54WB(72) Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Last Time Buy
Connector Type:
Receptacle, Female Sockets
Number of Positions:
128
Pitch:
0.100" (2.54mm)