3M PB15NT50-D
Part No.:
PB15NT50-D
Manufacturer:
3M
Category:
Cable Ties and Zip Ties
Package:
Datasheet:
PB15NT50-D.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING NAT 50LB 1.250'
Shipping
PB15NT50-D Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
3M
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Discontinued at Digi-Key
Wire/Cable Tie Type:
Standard, Locking
Length - Approximate:
15"
Bundle Diameter:
4.00" (101.60mm)
Width:
0.180" (4.57mm)
Length - Actual:
1.250' (381.00mm)