Pacific Transformer PAM-OT-30-54T
Part No.:
PAM-OT-30-54T
Datasheet:
PAM-OT-30-54T.pdf
Description:
Trainwreck 30 Watt Output Transf
Shipping
PAM-OT-30-54T Specifications
Impedance - Primary (Ohms):
7.5kCT
Power Level:
30W
Size / Dimension:
3.750" L x 3.130" W (95.25mm x 79.50mm)
Height - Seated (Max):
3.750" (95.25mm)