Silver Fox P13/5020LW
Part No.:
P13/5020LW
Manufacturer:
Silver Fox
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
P13/5020LW.pdf
Description:
THE SILVER FOX PROLAB STANDARD W
Shipping
P13/5020LW Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Silver Fox
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Label Type:
Self Laminating
Label Size:
1.97" W x 0.79" L (50.0mm x 20.0mm); Cable O.D. 0.32" ~ 0.51" (8.0mm ~ 13.0mm)