Orion Fans OA300ST-23004
Part No.:
OA300ST-23004
Manufacturer:
Orion Fans
Category:
Rack Thermal Management
Package:
Datasheet:
OA300ST-23004.pdf
Description:
3 FAN 230V SMART TRAY REMOTE
Shipping
OA300ST-23004 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Orion Fans
Series:
OA300ST
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Type:
Fan Tray
Voltage - Input:
230VAC
Specifications:
Fan Tray, AC, 3 Fans, 190 ~ 300 CFM
Size / Dimension:
17.00" L x 8.00" W x 1.75" H (431.8mm x 203.2mm x 44.4mm)