Desco NZA-300-300
Part No.:
NZA-300-300
Datasheet:
NZA-300-300.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 30.0MM X 30.0MM
Shipping
NZA-300-300 Specifications
Height:
1.780" (45.21mm)
Width:
1.180" (29.97mm)
Length:
1.180" (29.97mm)