Desco NZA-230-230
Part No.:
NZA-230-230
Datasheet:
NZA-230-230.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 23.0MM X 23.0MM
Shipping
NZA-230-230 Specifications
Height:
1.780" (45.21mm)
Width:
0.910" (23.11mm)
Length:
0.910" (23.11mm)