Desco NZA-200-200
Part No.:
NZA-200-200
Datasheet:
NZA-200-200.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 20.0MM X 20.0MM
Shipping
NZA-200-200 Specifications
Height:
1.780" (45.21mm)
Width:
0.790" (20.07mm)
Length:
0.790" (20.07mm)