Desco NZA-180-180
Part No.:
NZA-180-180
Datasheet:
NZA-180-180.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 18.0MM X 18.0MM
Shipping
NZA-180-180 Specifications
Width:
0.709" (18.00mm)
Length:
0.709" (18.00mm)