Desco NZA-080-080
Part No.:
NZA-080-080
Datasheet:
NZA-080-080.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 8.0MM X 8.0MM
Shipping
NZA-080-080 Specifications
Width:
0.315" (8.00mm)
Length:
0.315" (8.00mm)