Desco NZA-060-060
Part No.:
NZA-060-060
Datasheet:
NZA-060-060.pdf
Description:
REFLOW NOZZLE 6.0MM X 6.0MM
Shipping
NZA-060-060 Specifications
Tip Shape:
Nozzle
Height:
Width:
0.236" (6.00mm)
Length:
0.236" (6.00mm)