Omron Automation and Safety NSJ12-TS01-G5D
Part No.:
NSJ12-TS01-G5D
Manufacturer:
Omron Automation and Safety
Category:
Programmable (PLC, PAC)
Package:
Datasheet:
NSJ12-TS01-G5D.pdf
Description:
CONTROL LOGIC 12" CPU45 IVRY 24V
Shipping
NSJ12-TS01-G5D Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Omron Automation and Safety
Series:
NSJ
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Number of Inputs and Type:
Number of Outputs and Type:
Expandable:
30 Modules (3 Racks) Max
Voltage - Supply:
24VDC