Newhaven Display Intl NHD-2.4-240320AF-CSXP
Part No.:
NHD-2.4-240320AF-CSXP
Datasheet:
NHD-2.4-240320AF-CSXP.pdf
Description:
GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK 2.4"
Shipping
NHD-2.4-240320AF-CSXP Specifications
Packaging:
Box
Display Type:
TFT - Color
Diagonal Screen Size:
2.4" (60.96mm)
Viewing Area:
50.66mm W x 38.42mm H