NIC Components Corp NGCL5030US0R433G1TRF
Part No.:
NGCL5030US0R433G1TRF
Manufacturer:
NIC Components Corp
Category:
RF Antennas
Package:
Datasheet:
NGCL5030US0R433G1TRF.pdf
Description:
RF ANT CER CHIP 5030 433Mhz SOL
Shipping
NGCL5030US0R433G1TRF Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
NIC Components Corp
Series:
NGCL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
RF Family/Standard:
General ISM, Lora
Frequency Group:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band):
433MHz
Frequency Range:
4.3305GHz ~ 4.3479GHz