CEL NE663M04-EVPW19
Part No.:
NE663M04-EVPW19
Manufacturer:
CEL
Category:
RF, RFID, Wireless Evaluation Boards
Package:
Datasheet:
NE663M04-EVPW19.pdf
Description:
EVAL BOARD NE663M04 1.9GHZ
Shipping
NE663M04-EVPW19 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
CEL
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Type:
Transistor
Frequency:
100MHz ~ 5GHz
Contents:
Board(s)
Utilized IC / Part:
NE663M04@1.9GHz