Shiu Li Technology Co., Ltd. N800CH-80-80-1.5
Part No.:
N800CH-80-80-1.5
Datasheet:
N800CH-80-80-1.5.pdf
Description:
NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE
Shipping
N800CH-80-80-1.5 Specifications
Series:
N800CH
Usage:
Thermally Conductive
Outline:
80.00mm x 80.00mm
Thickness:
0.059" (1.50mm)
Thermal Conductivity:
15W/m-K