Shiu Li Technology Co., Ltd. N800B-320-320-4.0
Part No.:
N800B-320-320-4.0
Datasheet:
N800B-320-320-4.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Shipping
N800B-320-320-4.0 Specifications
Series:
N800
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.157" (4.00mm)
Thermal Conductivity:
13W/m-K