Shiu Li Technology Co., Ltd. N800B-320-320-2.0
Part No.:
N800B-320-320-2.0
Manufacturer:
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Category:
Pads, Sheets
Package:
Datasheet:
N800B-320-320-2.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Shipping
N800B-320-320-2.0 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Series:
N800
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Usage:
Type:
Conductive Pad, Sheet
Shape:
Square
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Material:
Non-Silicone
Adhesive:
Tacky - Both Sides
Backing, Carrier:
Color:
Gray
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
13W/m-K