Shiu Li Technology Co., Ltd. N800A-80-80-2.0
Part No.:
N800A-80-80-2.0
Datasheet:
N800A-80-80-2.0.pdf
Description:
NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE
Shipping
N800A-80-80-2.0 Specifications
Series:
N800A
Outline:
80.00mm x 80.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K