Shiu Li Technology Co., Ltd. N800A-80-80-1.5
Part No.:
N800A-80-80-1.5
Datasheet:
N800A-80-80-1.5.pdf
Description:
NON-SILICONE THERMAL CONDUCTIVE
Shipping
N800A-80-80-1.5 Specifications
Series:
N800A
Outline:
80.00mm x 80.00mm
Thickness:
0.059" (1.50mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K