Shiu Li Technology Co., Ltd. N800A-160-160-3.0
Part No.:
N800A-160-160-3.0
Datasheet:
N800A-160-160-3.0.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM PINK
Shipping
N800A-160-160-3.0 Specifications
Series:
N800
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.118" (3.00mm)
Thermal Conductivity:
9.0W/m-K