Shiu Li Technology Co., Ltd. N700C-160-160-5.0
Part No.:
N700C-160-160-5.0
Datasheet:
N700C-160-160-5.0.pdf
Shipping
N700C-160-160-5.0 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.197" (5.00mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K