Shiu Li Technology Co., Ltd. N700C-160-160-3.5
Part No.:
N700C-160-160-3.5
Datasheet:
N700C-160-160-3.5.pdf
Shipping
N700C-160-160-3.5 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.138" (3.50mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K