Shiu Li Technology Co., Ltd. N700C-160-160-1.0
Part No.:
N700C-160-160-1.0
Datasheet:
N700C-160-160-1.0.pdf
Shipping
N700C-160-160-1.0 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.0390" (0.991mm)
Thermal Conductivity:
5.0W/m-K