Shiu Li Technology Co., Ltd. N700A-320-320-4.0
Part No.:
N700A-320-320-4.0
Datasheet:
N700A-320-320-4.0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Shipping
N700A-320-320-4.0 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.157" (4.00mm)
Thermal Conductivity:
1.5W/m-K