Shiu Li Technology Co., Ltd. N700A-320-320-0.5
Part No.:
N700A-320-320-0.5
Datasheet:
N700A-320-320-0.5.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM GRAY
Shipping
N700A-320-320-0.5 Specifications
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0200" (0.508mm)
Thermal Conductivity:
1.5W/m-K