Shiu Li Technology Co., Ltd. N700A-160-160-1.5
Part No.:
N700A-160-160-1.5
Datasheet:
N700A-160-160-1.5.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM GRAY
Shipping
N700A-160-160-1.5 Specifications
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity:
1.5W/m-K