Panduit Corp N100X150C2T
Part No.:
N100X150C2T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
N100X150C2T.pdf
Description:
LABEL STANDARD 1" X 1.50" YLW
Shipping
N100X150C2T Specifications
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Standard
Label Size:
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)