Panduit Corp N100X125C1C
Part No.:
N100X125C1C
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
N100X125C1C.pdf
Description:
LABEL STDRD DIECUT 1"X1.25" WHT
Shipping
N100X125C1C Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
PanTher™, P1™
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Standard, Die-Cut
Label Size:
1.00" x 1.25" (25.4mm x 31.8mm)