Panduit Corp N050X150C1T
Part No.:
N050X150C1T
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
N050X150C1T.pdf
Description:
LABEL STANDARD 0.50" X 1.50" WHT
Shipping
N050X150C1T Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Obsolete
Label Type:
Standard
Label Size:
0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)