Panduit Corp N050X075CBT
Part No.:
N050X075CBT
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
N050X075CBT.pdf
Description:
LABEL STANDARD 0.50" X 0.75" WHT
Shipping
N050X075CBT Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Standard
Label Size:
0.50" x 0.75" (12.7mm x 19.1mm)