Panduit Corp N025X075CBT
Part No.:
N025X075CBT
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
N025X075CBT.pdf
Description:
LABEL STANDARD 0.25" X 0.75" WHT
Shipping
N025X075CBT Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Standard
Label Size:
0.25" x 0.75" (6.4mm x 19.1mm)