Panduit Corp MT350W17-Q
Part No.:
MT350W17-Q
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
MT350W17-Q.pdf
Description:
WIRE MARKER CBL TIE 44MM X 89MM
Shipping
MT350W17-Q Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Pan-Steel®
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker, Cable Tie
Size:
1.73" W x 3.50" L (44.0mm x 89.0mm)