Masach Tech Ltd. MS643-10F
Part No.:
MS643-10F
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS643-10F.pdf
Description:
64.3X20.3X6.7MM RF FRAME
Shipping
MS643-10F Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Frame
Height - Overall:
0.264" (6.70mm)
Length - Overall:
2.531" (64.30mm)
Width - Overall:
0.799" (20.30mm)