Omron Automation and Safety MS4800S-20-1080-X
Part No.:
MS4800S-20-1080-X
Datasheet:
MS4800S-20-1080-X.pdf
Description:
SAFETY LIGHT CURTAIN
Shipping
MS4800S-20-1080-X Specifications
Result:
MS4800S-20-1080-X FAQ
1. How to order MS4800S-20-1080-X on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the MS4800S-20-1080-X price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS4800S-20-1080-X?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)