Omron Automation and Safety MS4800A-30-0440-10X-10R-P
Part No.:
MS4800A-30-0440-10X-10R-P
Datasheet:
MS4800A-30-0440-10X-10R-P.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN HAND/ARM 30MM
Shipping
MS4800A-30-0440-10X-10R-P Specifications
Protection:
Hand/Arm
Detection Capability:
30mm
Protective Height:
440mm
Number of Beams:
22
Beam Pitch:
20mm
Operating Temperature:
-10°C ~ 55°C
Result:
MS4800A-30-0440-10X-10R-P FAQ
1. How to order MS4800A-30-0440-10X-10R-P on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the MS4800A-30-0440-10X-10R-P price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS4800A-30-0440-10X-10R-P?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)