Omron Automation and Safety MS4800A-20-0920-30X-30R
Part No.:
MS4800A-20-0920-30X-30R
Datasheet:
MS4800A-20-0920-30X-30R.pdf
Description:
LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 20MM
Shipping
MS4800A-20-0920-30X-30R Specifications
Protection:
Finger/Hand
Detection Capability:
20mm
Protective Height:
920mm
Number of Beams:
92
Beam Pitch:
10mm
Operating Temperature:
-10°C ~ 55°C
Result:
MS4800A-20-0920-30X-30R FAQ
1. How to order MS4800A-20-0920-30X-30R on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the MS4800A-20-0920-30X-30R price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of MS4800A-20-0920-30X-30R?
Related Products
BEBK MSC Series - 5mm - A1 ( 4-20mA )
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 15mm - A1 (4-20mA)
Milont Technology Co., Ltd
BEBK MSC Series - 10mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 35mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 25mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 50mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 20mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 75mm - A1 (4-20mA)
BEBK MSC Series - 100mm - A1 (4-20mA)