Masach Tech Ltd. MS434-10F
Part No.:
MS434-10F
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Category:
RF Shields
Package:
Datasheet:
MS434-10F.pdf
Description:
RF SHIELD 1.118"X1.709" SOLDER
Shipping
MS434-10F Specifications
Manufacturer:
Masach Tech Ltd.
Series:
Drawn-Seamless EMI/RFI Shields
Packaging:
Tray
Product Status:
Active
Type:
Frame
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
1.709" (43.40mm)
Width - Overall:
1.118" (28.40mm)