Masach Tech Ltd. MS409-10F-NS
Part No.:
MS409-10F-NS
Datasheet:
MS409-10F-NS.pdf
Description:
40.9 X 21.5 X 2.5MM RF FRAME
Shipping
MS409-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.098" (2.50mm)
Length - Overall:
1.610" (40.90mm)
Width - Overall:
0.846" (21.50mm)