Masach Tech Ltd. MS405-10F-NS
Part No.:
MS405-10F-NS
Datasheet:
MS405-10F-NS.pdf
Description:
40.5 X 18.9 X 2.8MM RF FRAME
Shipping
MS405-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.110" (2.80mm)
Length - Overall:
1.594" (40.50mm)
Width - Overall:
0.744" (18.90mm)