Masach Tech Ltd. MS400-10S-NS
Part No.:
MS400-10S-NS
Datasheet:
MS400-10S-NS.pdf
Description:
40 X 18.3 X 4MM RF SHIELD
Shipping
MS400-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.157" (4.00mm)
Length - Overall:
1.575" (40.00mm)
Width - Overall:
0.720" (18.30mm)