Masach Tech Ltd. MS384-10S-NS
Part No.:
MS384-10S-NS
Datasheet:
MS384-10S-NS.pdf
Description:
38.4X37.6X11MM RF SHIELD
Shipping
MS384-10S-NS Specifications
Type:
Shield, 1-Piece
Height - Overall:
0.433" (11.00mm)
Length - Overall:
1.512" (38.40mm)
Width - Overall:
1.480" (37.60mm)