Masach Tech Ltd. MS378-20F-NS
Part No.:
MS378-20F-NS
Datasheet:
MS378-20F-NS.pdf
Description:
37.8X15.1X3.7MM RF FRAME
Shipping
MS378-20F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.146" (3.70mm)
Length - Overall:
1.488" (37.80mm)
Width - Overall:
0.594" (15.10mm)