Masach Tech Ltd. MS378-10F-NS
Part No.:
MS378-10F-NS
Datasheet:
MS378-10F-NS.pdf
Description:
37.8X21.6X3MM RF FRAME
Shipping
MS378-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.118" (3.00mm)
Length - Overall:
1.488" (37.80mm)
Width - Overall:
0.850" (21.60mm)