Masach Tech Ltd. MS375-10F-NS
Part No.:
MS375-10F-NS
Datasheet:
MS375-10F-NS.pdf
Description:
37.5X29.3X6.5MM RF FRAME
Shipping
MS375-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.256" (6.50mm)
Length - Overall:
1.476" (37.50mm)
Width - Overall:
1.154" (29.30mm)