Masach Tech Ltd. MS374-10F-NS
Part No.:
MS374-10F-NS
Datasheet:
MS374-10F-NS.pdf
Description:
37.4X23.9X3.8 MM RF FRAME
Shipping
MS374-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.150" (3.80mm)
Length - Overall:
1.472" (37.40mm)
Width - Overall:
0.941" (23.90mm)