Masach Tech Ltd. MS366-10F-NS
Part No.:
MS366-10F-NS
Datasheet:
MS366-10F-NS.pdf
Description:
36.6X34.1X3.3 MM RF FRAME
Shipping
MS366-10F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.130" (3.30mm)
Length - Overall:
1.441" (36.60mm)
Width - Overall:
1.343" (34.10mm)