Masach Tech Ltd. MS353-30F-NS
Part No.:
MS353-30F-NS
Datasheet:
MS353-30F-NS.pdf
Description:
35.3X29.1X3.5 MM RF FRAME
Shipping
MS353-30F-NS Specifications
Type:
Frame
Height - Overall:
0.138" (3.50mm)
Length - Overall:
1.390" (35.30mm)
Width - Overall:
1.146" (29.10mm)